طراحی کانکس حمل و نقل

کانکس | کانکس حمل و نقل | کانکس مناسب | طراحی کانکس | تماس با ما

در این هفته از وبلاگ کانکس اسکان سپهر (حمل و نقل کانتینر) ما به این سؤال پاسخ خواهیم داد که “طراحی کانکس حمل و نقل به چه صورت است”

بیایید این کانکس را طراحی و مهندسی کنیم!

اولین و مهمترین خبر، طراحی کانکس حمل و نقل با مهندسی و طراحی محصول نهایی ساخته می شود. کانکس حمل و نقل استاندارد ISO . و ده ها کانکس دیگر، تا ۵۰-۶۰ سال دوام دارند و از لوله های فولادی ، پانل های فولادی ۱۶-راه راه و تخته سه لا دریایی ساخته شده اند. در حالی که خود کانکس کاملاً محکم است ، به محض اینکه سوراخ ها در داخل آن تعبیه شوند، تمامیت ساختاری جعبه مانع می شود. بنابراین ، محصول نهایی از اهمیت بسیاری برخوردار است تا اطمینان حاصل شود که ساختارهای پشتیبانی مناسبی در آن ایجاد شده است به گونه ای که طراحی کانکس حمل و نقل برای استفاده در نظر گرفته شده، ایمن باشد.

از مهندسی و طراحی محصول تا زمان تکمیل آن ، می توانید اطمینان حاصل کنید که طراحی کانکس بدون توجه به محیط  اطرافی که در آن استفاده خواهد شد ، کاربردی و ایمن خواهد بود. از نظر شکل نیز مانند عملکرد آن در ساخت و سازهای ثابت، از چوب ساخته میشوند.

جوشکاری ها را خودتان انجام دهید!

هنگامی که یک کانکس حمل و نقل از طریق ساختاری ، الکتریکی و سایر رشته های مهندسی مورد نیاز طراحی و مهندسی شده است ، می توانید تغییر را برای اصلاح کانکس شروع کنید. مرحله بعدی در این فرآیند ، برش سوراخهای مورد نیاز در دربهای کانکس است ، پنجره ها یا دهانه هایی که می توان یک یا چند جعبه را با هم جمع کرد تا تغییرات کانکس حمل و نقل چند جعبه ای ایجاد شود. این مرحله شامل نصب ساختارهای پشتیبانی اضافی مانند لوله های فولادی ، به همانصورت که در فرآیند مهندسی مشخص شده است ، می باشد تا محصول نهایی از نظر ساختاری سالم بماند.

نجاری ، برق و لوله کشی!

پس از اتمام جوشکاری، بار دیگر کانکس از نظر ساختاری دیگر مانند صدا ، به انجام برخی از کارها نظیر نجاری ، کارهای برقی و هر نوع لوله کشی نیاز دارد. گل میخ های طراحی کانکس  ممکن است از جنس چوب یا آلومینیوم باشد و هرگونه کارهای الکتریکی یا لوله کشی مورد نیاز باید بر اساس عملکرد مورد نظر از طراحی کانکس حمل بار باشد.

عایق!

هنگامی که نجاری ، برق و لوله کشی همه در کانکس تعبیه شد ، می توانید آن را عایق بندی کنید تا اطمینان حاصل شود که طراحی کانکس حمل و نقل می تواند با تغییر آب و هوا نیز کنترل شود تا بدون توجه به مکانی که در آن قرار دارد ، یک محیط کار راحت را فراهم کند. عایق می تواند فایبرگلاس ، یا دارای پشم یا عایق کف باشد.

تقریباً تمام شدیم!

اکنون که مهندسی ، طراحی ، جوشکاری ، نجاری ، برق ، لوله کشی و عایق در کانکس نصب شده اند ، زمان آن رسیده که با اضافه کردن یک دیواره / سقف ، رنگ آمیزی نمای بیرونی ، و اضافه کردن چراغ ها ، پریزها و لوازم جانبی طراحی را کامل کنیم.

محصول نهایی را بارگیری کرده و آن را ارسال کنید!

پس از اتمام ، تغییر کانکس حمل و نقل شما آماده است تا از طریق یک تریلر ، به مشتری و مکان نهایی خود تحویل داده شود.

برای خلاصه کردن همه اینها ، در یک پاسخ کوچک و مرتب به “طراحی کانکس حمل و نقل چیست؟”

اصلاح کانکس حمل و نقل عبارت است از مهندسی ، طراحی و اصلاح یک کانکس حمل و نقل ISO برای ارائه قابلیت های مطلوب محصول نهایی. در حالی که همه موارد در هرگونه کانکس حمل و نقل مورد نیاز نیست ، مهم است که برای ایجاد کانکس حمل و نقل مورد نیاز خود ، به تمام رشته ها و تخصص های مهندسی اعتماد کنید.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*