[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

طراحی و مهندسی کانکس حمل و نقل

کانکس | کانکس حمل و نقل | کانکس مناسب | طراحی کانکس | تماس با ما

امروز در این مقاله به موضوع طراحی و مهندسی کانکس حمل و نقل پرداخته ایم و میخواهیم برای شما توضیحاتی درباره نحوه طراحی و مهندسی این نوع کانکس شرح دهیم.

بیایید این کانکس را طراحی و مهندسی کنیم!

طراحی و مهندسی کانکس حمل و نقل با مهندسی با نظارت مهندسان و طراحان بر روی محصول نهایی ساخته می شود. کانکس حمل و نقل استاندارد ISO و ده ها کانکس دیگر، تا ۵۰-۶۰ سال دوام دارند و از لوله های فولادی ، پانل های فولادی ۱۶-راه راه و تخته سه لا دریایی ساخته شده اند. در حالی که خود کانکس کاملاً محکم است ، به محض اینکه سوراخ ها در داخل آن تعبیه شوند، تمامیت ساختاری جعبه مانع می شود. بنابراین، محصول نهایی از اهمیت بسیاری برخوردار است تا اطمینان حاصل شود که ساختارهای پشتیبانی مناسبی در آن ایجاد شده است به گونه ای که طراحی کانکس حمل و نقل برای استفاده در نظر گرفته شده، ایمن باشد.

از مهندسی و طراحی محصول تا زمان تکمیل آن، می توانید اطمینان حاصل کنید که طراحی کانکس بدون توجه به محیط  اطرافی که در آن استفاده خواهد شد، کاربردی و ایمن خواهد بود. از نظر شکل نیز مانند عملکرد آن در ساخت و سازهای ثابت، از چوب ساخته میشوند.

هنگامی که یک کانکس حمل و نقل از طریق ساختاری، الکتریکی و سایر رشته های مهندسی مورد نیاز طراحی و مهندسی شده است، می توانید تغییر را برای اصلاح کانکس شروع کنید. مرحله بعدی در این فرآیند، برش سوراخ های مورد نیاز در دربهای کانکس است، پنجره ها یا دهانه هایی که می توان یک یا چند جعبه را با هم جمع کرد تا تغییرات کانکس حمل و نقل چند جعبه ای ایجاد شود. این مرحله شامل نصب ساختارهای پشتیبانی اضافی مانند لوله های فولادی، به همان صورت که در فرآیند مهندسی مشخص شده است، می باشد تا محصول نهایی از نظر ساختاری سالم بماند.

نجاری، برق و لوله کشی!

پس از اتمام جوشکاری، بار دیگر کانکس از نظر ساختاری دیگر مانند صدا، به انجام برخی از کارها نظیر نجاری، کارهای برقی و هر نوع لوله کشی نیاز دارد. گل میخ های طراحی کانکس  ممکن است از جنس چوب یا آلومینیوم باشد و هرگونه کارهای الکتریکی یا لوله کشی مورد نیاز باید بر اساس عملکرد مورد نظر از طراحی کانکس حمل بار باشد.

عایق!

هنگامی که نجاری، برق و لوله کشی همه در کانکس تعبیه شد، می توانید آن را عایق بندی کنید تا اطمینان حاصل شود که طراحی کانکس حمل و نقل می تواند با تغییر آب و هوا نیز کنترل شود تا بدون توجه به مکانی که در آن قرار دارد، یک محیط کار راحت را فراهم کند. عایق می تواند از جنس فایبرگلاس، یا دارای پشم یا عایق کف باشد.

اکنون که مهندسی، طراحی، جوشکاری، نجاری، برق، لوله کشی و عایق در کانکس نصب شده اند، زمان آن رسیده که با اضافه کردن یک دیواره/سقف، رنگ آمیزی نمای بیرونی، و اضافه کردن چراغ ها، پریزها و لوازم جانبی طراحی را کامل کنیم.

محصول نهایی را بارگیری کرده و آن را ارسال کنید!

پس از اتمام، تغییر کانکس حمل و نقل شما آماده است تا از طریق یک تریلر، به مشتری و مکان نهایی خود تحویل داده شود.

به طور خلاصه میشود گفت، اصلاح کانکس حمل و نقل عبارت است از مهندسی، طراحی و اصلاح یک کانکس حمل و نقل ISO برای ارائه قابلیت های مطلوب محصول نهایی. در حالی که همه موارد در هرگونه کانکس حمل و نقل مورد نیاز نیست، مهم است که برای ایجاد کانکس حمل و نقل مورد نیاز خود، به تمام رشته ها و تخصص های مهندسی اعتماد کنید.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن