[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

طراحی کانکس حمل و نقل

شرکت اسکان سپهر در حال طراحی و ساخت ۲۰ کانکس سفارشی حمل و نقل ISO  است. این ۲۰ کانتینر حمل و نقل با سه درب جمع شونده  که به صورت ۸یی می باشند و دیوارهای تقسیم کننده در حال اصلاح است تا هر واحد را به سه اتاق ذخیره سازی جداگانه تبدیل کند. در حالی که این واحدها به طور خاص با درهای رول استاندارد ساخته می شوند. ما می توانیم کانکس قابل حمل را با درهایی در اندازه های مختلف از عرض ۴ ‘تا ۱۰’ بسازیم. بالابرهای زنجیره ای و سایر موارد خاص نیز در صورت درخواست مشتری می توانند اضافه شوند. این ۲۶ درب فلزی گالوانیزه سنج مجهز به قلاب قفل کشویی بوده و در چندین رنگ موجود هستند. با ما همراه باشید با ادامه مقاله طراحی کانکس حمل و نقل و برخی از ویژگی های اضافه شده به این کانکس.

طراحی کانکس حمل و نقل

با تغییر کانکس حمل و نقل آیا  امنیت آن افزایش یافته است؟

شرکت اسکان سپهر  همچنین می تواند کانکس حمل و نقل را به خانه و درب های سنگین وزن از عرض ۴ ‘تا ۸’ تغییر دهد. این درب ها از جنس آلومینیوم فلزی آندایزده ساخته شده و ضد آب هستند. آنها به صورت استاندارد با یک قفل کلید دستی عرضه می شوند و در رنگ های متنوعی نیز موجود هستند. شرکت اسکان سپهر همچنین می تواند ایستگاه کاری قابل حمل یا واحدهای تعمیر تجهیزات را بسازد که می تواند در محل شما واقع شود تا در وقت و هزینه و تعمیر تجهیزات گران قیمت صرفه جویی کند.

در شرکت اسکان سپهر می دانید که وقتی کار به پایان می رسد ،  مقدار زیادی در پول شما صرفه جویی شده  است. صرف نظر از نیازهای داخلی شما ، شرکت اسکان سپهر دارای کارکنان تیم حرفه ای Design / Build است که آماده ارائه یک راه حل قابل حمل برای انجام کار حتی در مکان های دور افتاده هستند. شرکت اسکان سپهر با همکاری مستقیم با مشتریان خود این ایستگاه های کاری قابل حمل را از هر دو کانتینر حمل و نقل ۲۰ ‘و ۴۰’ ایجاد کرده است. اسکان سپهر همه چیز ، از قفسه بندی ساده گرفته تا تجهیزات پیچیده شلنگ و لوله تعمیرات ، ایستگاه کاری مدولار که شما شما نیاز دارید را ارائه میدهد.

اسکان سپهر  حتی به عنوان امکانات آزمایش و آموزش کانکس هایی را راه اندازی کرده است. این واحدهای کنترل شده آب و هوا با داشتن ایستگاههای کاری قابل حمل ، کانتینر که به راحتی می توانند به هر مکانی تحویل داده شوند ، راه حل مناسبی برای مشتریانی که نیاز به تعمیر تجهیزات در محل کار خود دارند ، ارائه می دهند.

صرف نظر از نیازهای داخلی شما ، شرکت اسکان دارای پرسنلی از مدیران پروژه ، مهندسین و پیش نویس CAD است که می توانند طرح را برای رفع هر یک از مشکلات شما ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت اسکان سپهر ، تغییرات کانکس  حمل و نقل و / یا ایستگاه های کاری قابل تنظیم ما در صورت تمایل با ما تماس بگیرید .

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن