[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

نکاتی درباره استفاده از کانکس حمل و نقل

جابجایی کانکس , کانکس , کانکس سفارشی , طراحی کانکس

در این مقاله میخواهیم به نکاتی درباره استفاده از کانکس حمل و نقل بپردازیم

استفاده از کانکس حمل و نقل به عنوان یک فضای قابل کار و جایگزینی مناسب برای سازه های سنتی ساخته شده از چوب، راه حلی مناسب برای بسیاری از کارگران در ساخت و سازهای صنعتی و تجاری است. کانکس حمل و نقل به راحتی به طیف گسترده ای از دفاتر هم سطح زمین، فضای آزمایشگاهی قابل حمل و ماژول های مقاوم در برابر انفجار تبدیل می شوند. شرکت اسکان سپهر می تواند برای شما مهندسی، طراحی و راه حل های مناسب به ارمغان آورد.

قبل از اینکه نکاتی درباره استفاده از کانکس حمل و نقل برای شما شرح دهیم باید دقت کنید که با استفاده از کانکس حمل و نقل و تغییرات کانکس، می توانید به سرعت فضای کارکرده و کلیدی را برای طیف وسیعی از اهداف ایجاد کرده و مبلغ قابل توجهی پول و وقت ذخیره کنید.

با توجه به اینکه تغییرات کانکس حمل و نقل قابل حمل است و می تواند از محل ساخت و ساز به سایت ساخت و ساز تحویل داده شود، پس از اتمام یک پروژه، می توان در یک محل از آن استفاده کرد و سپس آن را برداشت و به محل بعدی منتقل کرد.

ما سرویس های بهداشتی ، آزمایشگاه ها ، انبارهای شیمیایی و دفاتر هم سطح زمین را ارائه می دهیم که می توانند برای جلسات ، استراحت ، ناهار و موارد دیگر استفاده شوند. این که آیا شما به یک راه حل قابل حمل با مقاومت در برابر انفجار نیاز دارید یا در محل کار با محدودیت مکانی قرار دارید، ما راه حل قابل حمل را برای شما داریم.

طی چند سال گذشته روشهای جدید در خصوص تغییر و بهسازی کانکس بوجود آمده است. مهندسین و متخصصین ساخت کانتینر ، استفاده مجدد از کانکس ها را سودمندتر نشان داده اند.

دوام کانکس حمل و نقل، آن را به یک ساختمان کامل تبدیل کرده است.

کانکس حمل و نقل به گونه ای طراحی شده که برای ده ها سال عمر می کند و برای اهداف واردات و صادرات عمر طولانی در دریا دارند. با توجه به کمبود گسترده تجارت در بسیاری از کشورها، در واقع می تواند هزینه بیشتری برای حمل کانتینر در مقابل انبار کردن آن و ساختن یک کالای جدید داشته باشد. این کمبود عامل اصلی کمک به کمیت کانکس استفاده نشده برای حمل و نقل کانکس قابل استفاده است.

تمامیت ساختاری کانکس حمل و نقل در هنگام ساخت و ساز ماژولار بی نظیر است.

تغییرات کانکس حمل و نقل بسیار محکم ساخته شده و به راحتی از طریق کشتی، کامیون و راه آهن قابل حمل است. یک قاب فولادی با هم جوش داده می شود و به عنوان دیوارها و سقف با فولاد راه راه حلزونی پیچیده می شود. کامل با کفپوش چوبی درجه دریایی، کانتینرها برای گوشه ها طراحی شده اند تا بتوانند تمام بارها را تحمل کنند، این امکان را برای آنها فراهم می کند که بسیار قوی، به راحتی حمل شوند و قابلیت انباشت تا ۱۰ ارتفاع بالا را داشته باشند.

متخصصان در پروژه های ساخت و ساز صنعتی و تجاری با تجربه کار با تغییرات در کانکس  حمل و نقل می دانند که سازه های کانتینر اگر به درستی طراحی و ساخته شوند بسیار ایمن، قوی هستند و می توانند برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. اصلاحات کانکس حمل و نقل در سراسر جهان برای پروژه های صنعتی و تجاری، ارتش و شرکت هایی در طیف گسترده ای از صنایع مورد استفاده قرار گرفته است.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن