نکاتی در مورد کانکس حمل و نقل

جابجایی کانکس , کانکس , کانکس سفارشی , طراحی کانکس

استفاده از کانکس حمل و نقل به عنوان یک فضای قابل کار و جایگزینی مناسب برای سازه های سنتی ساخته شده از چوب ، راه حلی مناسب برای بسیاری از کارگران در ساخت و سازهای صنعتی و تجاری است. کانکس حمل و نقل به راحتی به طیف گسترده ای از دفاتر هم سطح زمین ، فضای آزمایشگاهی قابل حمل و ماژول های مقاوم در برابر انفجار تبدیل می شوند. شرکت اسکان سپهر می تواند برای شما مهندسی ، طراحی و راه حل های مناسب به ارمغان آورد.

نکاتی در مورد کانکس حمل و نقل

با استفاده از کانکس حمل و نقل و تغییرات کانکس، می توانید به سرعت فضای کارکرده و کلیدی را برای طیف وسیعی از اهداف ایجاد کرده و مبلغ قابل توجهی پول و وقت ذخیره کنید.

با توجه به اینکه تغییرات کانکس حمل و نقل قابل حمل است و می تواند از محل ساخت و ساز به سایت ساخت و ساز تحویل داده شود ، پس از اتمام یک پروژه ، می توان در یک محل از آن استفاده کرد و سپس آن را برداشت و به محل بعدی منتقل کرد.

ما سرویسهای بهداشتی ، آزمایشگاهها ، انبارهای شیمیایی و دفاتر هم سطح زمین را ارائه می دهیم که می توانند برای جلسات ، استراحت ، ناهار و موارد دیگر استفاده شوند. این که آیا شما به یک راه حل قابل حمل با مقاومت در برابر انفجار نیاز دارید یا در محل کار با محدودیت مکانی قرار دارید ، ما راه حل قابل حمل را برای شما داریم.

طی چند سال گذشته روشهای جدید در خصوص تغییر و بهسازی کانکس بوجود آمده است. مهندسین و متخصصین ساخت کانتینر ، استفاده مجدد از کانکس ها را سودمندتر نشان داده اند.

دوام کانکس حمل و نقل، آن را به یک ساختمان کامل تبدیل کرده است.

کانکس حمل و نقل به گونه ای طراحی شده که برای ده ها سال عمر می کند و برای اهداف واردات و صادرات عمر طولانی در دریا دارند. با توجه به کمبود گسترده تجارت در بسیاری از کشورها ، در واقع می تواند هزینه بیشتری برای حمل کانتینر در مقابل انبار کردن آن و ساختن یک کالای جدید داشته باشد. این کمبود عامل اصلی کمک به کمیت کانکس استفاده نشده برای حمل و نقل کانکس قابل استفاده است.

تمامیت ساختاری کانکس حمل و نقل در هنگام ساخت و ساز ماژولار بی نظیر است.

تغییرات کانکس حمل و نقل بسیار محکم ساخته شده و به راحتی از طریق کشتی ، کامیون و راه آهن قابل حمل است. یک قاب فولادی با هم جوش داده می شود و به عنوان دیوارها و سقف با فولاد راه راه حلزونی پیچیده می شود. کامل با کفپوش چوبی درجه دریایی ، کانتینرها برای گوشه ها طراحی شده اند تا بتوانند تمام بارها را تحمل کنند ، این امکان را برای آنها فراهم می کند که بسیار قوی ، به راحتی حمل شوند و قابلیت انباشت تا ۱۰ ارتفاع بالا را داشته باشند.

متخصصان در پروژه های ساخت و ساز صنعتی و تجاری با تجربه کار با تغییرات در کانکس  حمل و نقل می دانند که سازه های کانتینر اگر به درستی طراحی و ساخته شوند بسیار ایمن ، قوی هستند و می توانند برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. اصلاحات کانکس حمل و نقل در سراسر جهان برای پروژه های صنعتی و تجاری ، ارتش و شرکت هایی در طیف گسترده ای از صنایع مورد استفاده قرار گرفته است.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*