[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

نکاتی درباره طراحی کانکس

درباره ما | کانکس | تولید کانکس | ساخت کانکس | کانکس سفارشی | کانکس سرویس بهداشتی | کانکس اداری

کانتینر ISO چه تفاوتی با کانکس دارد؟ بارها از این قبیل سؤالات از ما پرسیده شده است، بنابراین در این مقاله میتوانیم کمی به شما برای کاهش سردرگمی و نکاتی درباره طراحی کانکس مرتبط با این ساختارهای محکم و سخت کمک کنیم.

کانکس چگونه تشکیل شد؟

منشأ کانکس فولادی استاندارد قابل حمل و نقل به دهه ۵۰ باز می گردد. اپراتورهای حمل و نقل تجاری و ارتش آمریکا برای حفظ ایمنی کالاها در خارج و همینطور در سراسر کشور باید ضمن ایمن نگه داشتن آنها ، راهی پیدا میکردند. روش تدارکات مرتبط با این نوع حمل و نقل به عنوان Container Express و به اختصار “Conex” گفته می شود. این مخفف جهانی شد و بعداً برای شناسایی کل دسته کانکس حمل و نقل مورد استفاده قرار گرفت – سرانجام تبدیل به کلمه واحد: Conex شد.

اما Conex تنها اصطلاحی برای کانکس نگهداری فولادی ۲۰ پا و ۴۰ فوت نیست. به آنها کانکس intermodal یا کانکس ISO نیز گفته می شود. این اصطلاح صنعتی به سازمان استاندارد بین المللی (ISO)، بزرگترین توسعه دهنده استانداردهای بین المللی و سازمانی که مشخصات استاندارد را برای کانکس حمل و نقل فولادی که در سراسر جهان استفاده می شود ، اشاره دارد. طراحی کانکس امکان حمل و نقل بین مدلی را فراهم می کند – جابجایی کانکس از یک حالت حمل و نقل به حالت دیگر (کشتی، راه آهن یا کامیون) بدون بارگیری و بارگیری مجدد محتویات آن.

کانکس های حمل و نقل به تمام جهان سفر می کنند!

از آنجا که از جعبه های Conex مدت هاست  برای حمل و نقل کالاها در سراسر جهان از طریق اقیانوس ها استفاده می شود، اصطلاحات منطقه ای تصویب شده برای آن اصطلاح “قوطی دریا” است.

جعبه های Conex عمدتا در داخل کشور ساخته می شوند. سپس سازه ها روی هم قرار گرفته و از طریق حمل و نقل دریایی به بنادر، منتقل می شوند.

ابعاد جعبه Conex چیست؟

جعبه های Conex در اندازه های مختلفی عرضه می شوند: ۲۰ فوت متداول ترین کانکس است و به دنبال آن ۴۰ فوت. و سپس کانکس ۱۰ فوت هر دو به طور معمول ۸ فوت هستند.

دیگری کانکس پهن ۸ فوتی است که ۶ اینچ بلندی ارتفاع آن می باشد. کانکس”مکعب بالا” نیز موجود است که اکثر آنها ۴۰ فوت هستند. مشخصات کامل کانکس های ما را  بررسی کنید.

Conex چقدر هزینه دارد؟

این مساله به چند عامل بستگی دارد: اندازه ، تولید کننده ، سن کانتینر و تغییرات آن.

تولید کنندگان بصورت جداگانه کانکس های خود را بر اساس اندازه، قیمت گذاری می کنند.

سن کانکس (“یک سفر” یا استفاده شده) در هزینه مهم است.

اصلاحات انجام شده از قبیل پنجره ها ، درب ها، کنترل تهویه یا سایر ویژگی ها که در صورت لزوم اضافه می شوند. 

 برای اطلاعات بیشتر در مورد انعطاف پذیری آنها و محافظتی که ارائه می دهند ، با ما در تماس باشید.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن