[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی معمولاً به گونه ای طراحی می شود که تمام نیازهای یک فروشگاه سیار را تامین کند, فروشگاه های سیار قابلیت این را داشته به صورت موقت در مکانی مستقر شده و در صورتی که بازدهی فروش پایین بود، طبقه هماهنگی به مکانی دیگر منتقل شده و مغازه یا فروشگاه جدیدی تاسیس گردد.

از کاربری های کانکس فروشگاهی میتوان کانکس های تجاری کانکس میوه و تره بار , کانکس های بازار موقت و نمایشگاه را نام برد که میتوانند در شهرکهای تازه تاسیس، شهرک های صنعتی و دانشگاه ه و ادارات دولتی و بزرگ, کنارپارکها و فضای سبز, در معابر پیاده , و تمام مکانهایی که امکان دسترسی به مغازه وجود ندارد، مستقر شوند و بازار کار خوب و نوینی را خواهند داشت.

این نوع کانکس قابلیت آن را داشته که مانند یک فروشگاه تجاری مورد استفاده قرار گیرد .

مشخصات فنی کانکس فروشگاهی

ابعاد انتخاب شده برای کانکس فروشگاهی اسکان سپهر بصورت پیش فرض ۱۹/۸ متر مربع دارای طول ۶ متر و عرض ۳/۳ متر بصورت پشت تا پشت بدنه بدون در نظر گرفتن ابعاد بیرون زدگی تاج و سایه بان ها  میباشد.

اما در مواردی بنا به سفارش خریداران و مقدار فضای آنها می تواند بصورت سفارشی کوچکتر یا بزرگتر نیز تولید گردد.شاسی و اسکلت این سازه از تیر آهن های سنگین نمره ۱۶ و پروفیل های آهنی با ضخامت ۲ میلیمتر میباشد که پایداری سازه را تضمین می کند.

نحوه اتصال اجزای اسکلت به یکدیگر از طریق جوش الکتریکی میباشد و جهت جلوگیری از فرسایش آن در محیط های مرطوب از پوشش ضد زنگ و رنگ نهایی اتومبیلی میشود.

کف کانکس فروشگاهی از نوع سرامیک در ابعاد ۶۰*۶۰ سانتیمتر با کف ملات ماسه سیمان بوده و عایق بندی جداره های سقف و دیوار نیز از نوع پلی استایرن نسور می باشد. داخل آن دیوار پوش های قابل شستشوی ضد ضربه و نمای بیرونی ترکیبی از ورق های کامپوزیت آلومینیومی با چوب های ترمو فنلاندی می باشد.

سطوح شیشه ای از جام های شیشه سکوریت بضخامت ۱۰ میلیمتر و نورپردازی بیرونی از طریق چراغ های کم مصرف آفتابی می باشد. برای تامین امنیت آن نیز چهار عدد کرکره برقی ریموت دار که یکی برای درب اصلی و سه عدد دیگر برای قسمت های شیشه ای تعبیه شده که به راحتی در هنگام پایان ساعت کاری کانکس فروشگاهی بتوان تمامی سطوح باز شوی آن را با کرکره پوشاند.

 

در این نوع کانکس میتوان از امکانات قید شده استفاده نمود.

سفارش :

 ۸۰ ۵۶ ۲۳ ۴۴ – ۰۲۱
۲۰ ۵۷ ۲۳ ۴۴ – ۰۲۱
۱۳ ۷۲ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۹۸ ۷۳ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۳۵ ۷۲ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۰۹۱۲-۲۴۴۷۸۳۶

امکانات

  •  ویترین
  •  انواع یخچالهای فروشگاهی و صنعتی
  • انواع قفسهای فروشگاهی
  • انواع تجهیزات فروشگاهی
  • کپسولهای آتش نشانی
  • سیستم تهویه مطبوع و همچنین سیستمهای گرمایـشـی و سرمایشی
  • انواع پارتیشنهایmdf و آلومینیومی تک جداره و دو جداره
  • انواع دربهای یو پی وی سی ، آلومینیومی ، اچ دی اف
  • سیستم قفسه وکابینت و سینکهای ظرفشویی
  • دارای حفاظ آکاردئونی مناسب برای بوفه یا فروش مواد غذایی با طراحی بسیار مطمئن جهت ایمنی بیشتر و محافظ در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی.

*کانکس ها و اتاق های پیش ساخته شرکت اسکان سپهر در دو نوع ثابت و متحرک و در ابعاد مختلف بنا به درخواست مشتریان گرامی با کیفیت بالا و کاربردهای متفاوت تولید گردند .

*بهینه سازی و پشتیبانی مطلوب تولیدات ، سرلوحه فعالیت های اسکان سپهر در راستای جلب اعتماد مشتریان خود است.

میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن