کانکس رستوران

کانکس رستوران

در بسیاری از مناطق پتانسیلی برای قرار گیری یک فود کورت یا رستوران وجود دارد که هم از از جنبه تجاری و هم بالابردن سطح توریستی منطقه فعالیتی مناسب و گاها بصورت یک نیاز وجود دارد.

در این میان مورد هایی وجود دارد که به دلایل مختلف از جمله زمان و یا محدودیت در حمل مصالح ، سرمای شدید، ممنوعیت عملیات ساختمانی به علت ایجاد گردو غبار و دلایلی از این دسته به سراغ پیش ساختگی می رویم و برای این منظور سازه ای بنام کانکس رستوران یا رستورانی را جهت رفع نیاز تهیه می کنیم.

انواع کانکس رستوران

بظور کلی این سازه ها را می توان در سه دسته طبقه بندی کرد. نوع اول کانکس رستوران بزرگ که هم در آن غذا طبخ و هم فضایی برای سرو غذا دارند و هم  مشتریان نیز درون سازه قرار می گیرند. نوع دوم سازه های کوچکتری هستند که به مانند یک آشپز خانه بوده و محل سرو غذا بر روی میز و صندلی هایی است که جلوی کیوسک قرار گرفته اما دسته سوم کمی متفاوت تر بوده و دارای دو محور چرخدار می باشد که بصورت سیار مورد استفاده قرار میگیرد.

نوع چرخدار را در ادامه بصورت جداگانه توضیح داده ایم و در این بخش بیشتر به دونوع اول خواهیم پرداخت.در مدلی که هم طبخ و هم سرو غذا درون سازه قرار دارد معمولا بخش های فرعی مانند سرد خانه ، آشپز خانه ، صندوق و کانتر تحویل غذا به همراه بخش اصلی که سالن پذیرایی از مشتریان بوده می باشد اما نوع دوم که فقط مانند آشپز خانه است یک بخش تهیه غذا و یک کانتر تحویل داشته که از طریق یک بازشو پنجره مانند سفارشات مشتریان را به ایشان تحویل داده و ورود به داخل سازه فقط مختص پرسنل می باشد.

سفارش :

 ۸۰ ۵۶ ۲۳ ۴۴ – ۰۲۱
۲۰ ۵۷ ۲۳ ۴۴ – ۰۲۱
۱۳ ۷۲ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۹۸ ۷۳ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۳۵ ۷۲ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۰۹۱۲-۲۴۴۷۸۳۶

قیمت کانکس رستوران :

اگر بخواهیم الگویی به عنوان نمونه برای تمامی انواع این سازه ها تعریف کنیم که طبق آن هزینه های هرکدام مشخص کردد غیر ممکن است چرا که با توجه به ابعاد و امکانات ، تنوع لیست مصالح مصرفی و از سویی تنوع در طرح که باعث افزایش یا کاهش قیمت می گردد مانع از این کارشده و قیمت کانکس فست فود باید بر اساس طرحی که مورد درخواست خریدار بوده محاسبه و تعیین شود.