[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

کانکس پیش ساخته

کانکس به اتاق های پیش ساخته ای اطلاق میگردد که با در نظر گرفتن کاربری آن جهت ارگان های مختلف ساخته و ارائه می گردد.

کانکس پیش ساخته کاربری های متفاوتی دارد که میتوانید از منوی محصولات سایت با کاربری های مختلف آن آشنا شده و به تمام محصولات دسترسی داشته باشید.

کانکس پیش ساخته اسکان سپهر از مقاومت بالایی برخوردار بوده و دارای گارانتی ۲۴ ماهه است.

طراحی و نصب کانکس پیش ساخته

اولین مرحله در تولید کانکس پیش ساخته پانلی ساخت فوندانسیون سازه می باشد . نوع فوندانسیون بر اساس وزن و ابعاد مشخص می شود . و همزمان با ساخت فوندانسیون لوازم مورد نیاز برای ساخت کانکس پیش ساخته پانلی تهیه می شود .

در صورتی که بنا بر روی پشت بام اجرا شود ، باید در محل دقیق ستونها دقت بیشتری نمود . و می توان از ستون های ساختمان اصلی به عنوان ستون استفاده کرد و نیازی به ایجاد فوندانسیون نمیباشد. و اگر فوندانسیونی اجرا گردد دیگر نمی توان در بالای پشت بام از فوندانسیون بتونی بهره برد . زیرا ساختمان اصلی را بشدت سنگین می نماید .

در این حالت از فوندانسیون فلزی بهره برده می شود .
پس از تهیه وسایل مورد استفاده در خانه های پیش ساخته که از مواد درجه یک تهیه می شوند . کار وارد مرحله اجرایی می شود در مرحله اجرا ستونهای کانکس یا خانه های پیش ساخته بر روی پلیت های ۳۰ *۳۰ سانتیمتر به ضخامت ۱۵ میلیمتر که توسط رول بولت در فوندانسیون محکم شده اند کار شروع می شود .

پس از جوشکاری اتصالات و رنگ آمیزی ستونها و پروفیل های سقف دیوار های ساندویچ پانلی نصب می گردد. و همزمان سقف کانکس که آن هم از جنس ساندویچ پانل می باشد اجرا خواهد شد .
ساندویچ پانل ها برای دیواره ها و سقف کانکس های پیش ساخته پانلی کاربرد دارند . جنس عایق ساندویچ پانل ها از پلی یورتان با دانسیته ی ۴۰ می باشد . و این عایق توسط دو عدد ورق به ضخامتی ۰٫۵ میلیمتر از جنس آلوزینک احاطه شده است .

ساندویچ پانل ها بسیار محکم بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند . این پانل عایق بسیار مناسبی برای حرارت هستند . از این پانل ها برای ساخت یخچال های صنعتی بهره برده می شود . در ساخت کانکس های پیش ساخته ی پانلی از ساندویچ پانل ها به ضخات ۴ الی ۱۰ سانتیمتر بهره برداری می شود .

تمامی دیواره های داخلی کانکس را توسط همین پانل ها اجرا می نمایند . از این پانل ها برای ساخت اتاق ها ، سرویس بهداشتی ، حمام و دیواره های میانی بهره برده می شود .

شرکت اسکان سپهر با در نظر گرفتن نیاز مشتری، کیفیت محصولات را در اولویت کار خود قرار داده و بهترین انتخاب و گزینه را برای مشتریان عزیز پیشنهاد خواهد داد.

سفارش :

 ۸۰ ۵۶ ۲۳ ۴۴ – ۰۲۱
۲۰ ۵۷ ۲۳ ۴۴ – ۰۲۱
۱۳ ۷۲ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۹۸ ۷۳ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۳۵ ۷۲ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۰۹۱۲-۲۴۴۷۸۳۶

قیمت کانکس رستوران :

مجتمع های پیش ساخته اسکان سپهر  در ابعادهای مختلف طبق درخواست مشتری بصورت اداری، مسکونی، بصورت یک و دو طبقه، دارای فضای خوابگاهی، استراحت، اطاق های کارمندان، مدیران و سالن کنفرانس اجراء شده جهت شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی، اداره کل نوسازی مدارس استان ها، جمعیت هلال احمر استانها و اورژانس های کشور، ادارات و مراکز نظامی و انتظامی، شرکت های عمرانی و احداث نیروگاه ها، فرودگاه، شهرداری، مراکز تحقیقاتی، پالایشگاه ها، مدارس و خانه های معلم.. قابل ارائه می باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این کانکس با ما درتماس باشید.

میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن