[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

کانکس سیار

کانکس سیار اسکان سپهر با توجه به سایز و مشخصات سفارشی خریدار طراحی و ساخته می‌شود.

استفاده از پلتفرم های متحرک سازی استاندارد علاوه بر افزایش پایداری در طول مدت زمان حرکت در جاده و یا فضای سایت خریدار مزیت هایی از جمله افزایش طول عمر و همچنین جلوگیری از آسیب دیدن قطعات ثابت و متحرک را به همراه دارد.

پلتفرم های قابل استفاده در کانکس سیار بر حسب ابعاد ، وزن ، نوع شاسی (Chassis) ، نحوه ساخت ، نوع اتصالات به کار رفته و سایر مشخصات انتخاب می‌گردد.

معمولاً پلتفرم استفاده شده در زیر کانکس از انواع استاندارد ایرانی و خارجی و متناسب با وزن کانکس از انواع پلتفرم خودرویی سبک برای ابعاد کوچک و پلتفرم های خودرویی سنگین (کامیونت ، تریلر) برای کانکس سیار با ابعاد بزرگ استفاده می‌گردد.

انواع کانکس سیار

درمورد انواع مختلف این نوع کانکس و اینکه تنوع زیاد آن به چه دلیل می باشد باید نگاهی به انواع کاربرد های یک کانکس سیار بیندازیم.این کانکس های قابل حمل در رشته های کاری مختلفی کاربرد داشته و برای اینکه هر کانکس مطابق با نوع نیاز طراحی و تولید گردد تا جوابگوی تمامی نیاز های مصرف کننده باشند نوع های مختلفی از آن ساخته شده است که در ادامه به برسی مهمترین آنها میپردازیم.

کانکس سیار کارگاهی

در برخی از گارگاه های عمرانی بخصوص در امر راه سازی و ریل آهن با پیشرفت پروژه نیاز میباشد که کارگاه و سازه های اسکان کارگران جابجا شود. در چنین مواردی معمولا برای سهولت در امر جابجایی از کانکس چرخدار کارگری استفاده می شود.

این سازه کاملا مشابه یک کیوسک معمولی بوده با این تفاوت که بر روی یک شاسی چرخدار سوار شده است و از طریق یک مالبند که در جلوی آن تعبیه شده آن را جابجا می کنند. امکانات داخلی و ابعاد آن نیز مانند کانکس های ثابت بوده با این تفاوت که معمولا ابعاد ۶٫۲۴ آن بیشترین کاربرد را داشته و از ابعاد بزرگ تر به ندرت برای این منظور استفاده می شود.

در صورت سوال در مورد این کانکس با ما در تماس باشید.

سفارش :

 ۸۰ ۵۶ ۲۳ ۴۴ – ۰۲۱
۲۰ ۵۷ ۲۳ ۴۴ – ۰۲۱
۱۳ ۷۲ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۹۸ ۷۳ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۳۵ ۷۲ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۰۹۱۲-۲۴۴۷۸۳۶

قیمت کانکس رستوران :

کانکس سیار که به کانکس های متحرک نیز معروفند به دو دسته کلی چرخدار و بدون چرخ تقسیم بندی میشوند . این دسته کانکس ها برای افراد یا سازمانهایی کارایی دارند که جابه جایی برای آنها بسیار اهمیت دارد.

کانکس های سیار در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته میشوند که برخی از آنها بر روی ماشین نصب شده و محلی خوبی برای استراحتگاه های بین جاده ای را ایجاد میکند.

میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن