[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

کانکس اورژانس

کانکس امداد و نجات و یا هلال احمر که همگی به کانکس های اورژانس معروف میباشند جهت یاری رسانی به هموطنان در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته میشوند. از ویژگی ها اصلی کانکس اورژانس باید به امکانات امدادی کامل و تجهیزات اولیه یک بیمارستان اشاره کرد .

گرچه در برخی موارد توسط چند عدد از کانکس اورژانس امکان ایجاد یک بیمارستان مجهز و کوچک فراهم میشود . عموما این نوع کانکس ها را در جاده های شهری بارها دیده اید که علت این موضوع یاری رسانی سریع به مصدومان و مجروحان تصادفات جاده ای است.

زیرا اسکان دادن سریع بیماران و مصدومان یکی از فعالیت های مهمی میباشد که در حوادث جاده ای باید به سرعت انجام شود و یک مرکز درمانی باید خود را برای چنین وقایعی آماده سازد و برای آن برنامه ریزی کرده باشد و تجهیزات مورد نیا خود را فراهم کند تا بتوانیم در صورت بروز حادثه اوضاع را به کنترل خود در آوریم و خدمت رسانی را به نحو احسنت به انجام برسانیم.

از دیگر مکان هایی که این نوع کانکس ها را مشاهده کردیم میتوان به واحد های دریافت خون و اهدای خون در سطح شهر اشاره کرد. این کانکس ها باید دارای بخش هایی مانند اتاق استراحت، انبار دارو و تجهیزات، اتاق بستری، سرویس بهداشتی ، اتاق تزریقات، اتاق پرسنل ، نمازخانه ، اتاق اداری و … باشد.

کانکسهای اورژانس را می توان همان درمانگاه صحرایی سیار نیز نامید ، چرا که داخل آنها خدمات درمانی به صورت تخصصی انجام می پذیرد.

همچنین از ویژگی های قابل توجه کانکسهای اورژانس و کانکسهای بیمارستانی صحرایی گروه صنعتی اسکان سپهر ، عایق بودن درمقابل سرما و گرما ، مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی و طول عمر بالای آن است.

شرکت اسکان سپهر در امر طراحی و تولید انـواع کانکـس و اتاقـهای پیـش سـاخته افتخار دارد تا با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و متخصص همچنین با تکیه بر تجربیات خود و هدف کیفیت برتر جهت پیشبرد صنعت کشور ، در خدمت کشور عزیزمان باشد .

سفارش :
80 56 23 44 – ۰۲۱
۲۰ ۵۷ ۲۳ ۴۴ – ۰۲۱
۱۳ ۷۲ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۹۸ ۷۳ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۳۵ ۷۲ ۳۱ ۸۸ – ۰۲۱
۰۹۱۲-۲۴۴۷۸۳۶

تیپ A+

تیپ A+ :
شاسی تیرآهن- اسکلت پروفیل سنگین – نمای داخل دیوارپوش پی وی سی روکش دار- دارای دو پنجره آلومینیم (در کانکس شش متری) و چهار پنجره در کانکس دوازده متری.
میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن