[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

کانکس پیش ساخته

کانکس , فروش کانکس ارزان , کانکس پیش ساخته , تولید کانکس

کانکس پیش ساخته و یا کانکس چوبی و گچی نوعی از اتاقک ها و بناهایی است که در کارگاه ها و کارخانجات توسط قطعات و مصالح مجزا از یکدیگر ساخته میشوند، البته معمولا برای حمل و نقل آسانتر این نوع از کانکس اجزای آنرا با ماشین محل موردنظر حمل میکنند و در همان مکان شروع به سرهم بندی و جمع کردن کانکس پیش ساخته میکنند.

این روش باعث میشود تا هزینه حمل و نقل کاهش یابد مثلا اگر شما قصد جابجایی کانکس خود را داشته باشید حتما برای حمل آن باید از یک کامیون استفاده کنید، چون باید در کارخانه اقدام به ساخت آن کرد و سپس آنرا به محل موردنظر برای نصب برد.

کاربرد کانکس پیش ساخته

کاربرد این کانکس روز به روز در حال افزایش است. برای مثال فردی دارای یک ویلا است و ساخت بنا در آن بسیار هزینه بر است و قصد دارد که یک استراحتگاه شیک و ویلایی را برای خود و خانواده خود مهیا کند، پس بهترین راهکار استفاده از یک کانکس پیش ساخته است چون هزینه تمام شده آن بسیار کم است.

کانکس پیش ساخته دارای انواع مختلفی است و آنها را میتوان در اشکال مختلف یافت. اگر به لوکس و شیک بودن اهمیت زیادی میدهید میتوانید از یک کانکس پیش ساخته ویلایی استفاده کنید.

مصالح و متریال به کار رفته در این نوع از کانکس ها از چوب های لاکچری و سنگ های مرمر و تراورتن میباشد تا جلوه زیبایی را به آن بدهد.ن

نوع دیگر از این کانکس یک بنای بسیار معمولی است که عموما بعنوان اسکان موقت مورد استفاده میباشد تا اسباب زندگی موقت را برای مدتی کوتاه در آن قرار دهید و در زمان دلخواه خود در آن استراحت کنید. مسلما این کانکس معمولی قیمت پایینتری نسبت به نوع لوکس آن دارد زیرا مصالح بکار رفته در آن بسیار رده پایین است و قیمت بالایی ندارد.

مزیت های کانکس پیش ساخته

مزیت این نوع از کانکس در کیفیت ساخت آن است. شاید فکر کنید که کانکس پیش ساخته مقاوم نیست اما کاملا در اشتباهید دلیل بر این نمیشود که یک کانکس متحرک باشد و کیفیت نداشته باشد. پایه و اساس و پی این کانکس از تیرآهن و فولاد است و  تحت هیچ شرایطی مانند رانش و ترک زمین و یا رطوبت آسیب نمیبیند.

یکسری لایه عایق هم در میان دیوارهای آن قرار گرفته است تا سرما و گرما و سر و صدا هیچ راهی برای نفوذ نداشته باشند. دیواره های این کانکس از تری دی پانل ساخته شده و این پانل ها عایق هستند و بسیار سبک و ارزان میباشند و هزینه خرید و قیمت نهایی را تا حد بسیار زیادی کاهش میدهند.

این نوع از کانکس جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده و جایگزین ساختمان ها شده است چون اغلب افراد از هزینه های بالای حمل و نقل کانکس ها مینالند زیرا گاهی تعرفه جابجایی کانکس هم قیمت خود کانکس میشود و به خاطر همین است که مشتریان ترجیح میدهند کانکسی پیش ساخته را خریداری کنند چون اجزا تشکیل دهنده آن به صورت جدا از هم میباشد و حتی امکان این وجود دارد که با یک وانت و باربر کوچک هم آنها را جابجا کرد و قیمت حمل را بسیار پائین آورد.

بعلاوه این نوع کانکس بسیار شکیل تر و ماندگارتر است، و در واقع در نگاه اول شما آن را یک بنای واقعی و ثابت می بینید و تفاوت چندانی با یک خانه ندارد.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن