موارد استفاده کانکس قابل حمل

کانکس , کانکس سفارشی , کانکس قابل حمل

در اسکان سپهر، تجربه و کیفیت محصولات با تغییر کانکس حمل و نقل در بهترین کسب و کارها تولید و رتبه بندی می شوند. محصولاتی که اسکان سپهر به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه می دهد برای طیف گسترده ای از کاربردها مورد استفاده قرار گرفته و به عنوان محصولات برتر در صنعت ما رتبه بندی شده است. 

ما در زمینه ارائه تغییرات کانکس حمل و نقل در صنعت خود متخصص هستیم و در مهندسی ، طراحی و ساخت کانکس های سرویس بهداشتی ، کانکس آزمایشگاهی قابل حمل ، سیستم های تصفیه آب ، ذخیره سازی باتری / اینورتر و موارد دیگر تخصص داریم. این امور به اسکان سپهر اجازه داده تا کانکس هایی قابل حمل  را برای شرکت های ساختمانی، نظامی ، تجاری و صنعتی ، ارائه دهندگان ابزار و آژانس های دولتی ایجاد کند.

آیا به یک آزمایشگاه قابل حمل ، یک کانکس سرویس بهداشتی ، یک دفترکار هم سطح زمین یا حتی موارد سفارشی احتیاج دارید؟

خوب اسکان سپهر برای ارائه راه حل به شما اینجاست!

موارد استفاده کانکس قابل حمل

کانکس حمل و نقل ساخته شد و مورد استفاده ارتش بود. وسیله ای بسیار مهم برای حمل و نقل تجهیزات به سربازان در زمان صلح و جنگ. از کانکس حمل و نقل برای همه چیز استفاده می شود ، از واحدهای ذخیره سازی ساده گرفته تا سرویس بهداشتی، دوش ، امکانات قفل ، آموزش جنگ شهری یا عملیات نظامی. 

با پیشرفت فن آوری زمان جنگ ، اصلاحات کانتینر حمل و نقل  نیز تحول پیدا کرده است. نیروهای مسلح در سراسر جهان از کانتینر حمل و نقل به عنوان امکانات آموزشی برای پیاده نظام ، رنجرها و نیروهای ویژه مانند مأموران نیروی دریایی استفاده می کنند تا بتوانند تاکتیکهای عملیاتی و تمرین های عملی را بهبود بخشند. انعطاف پذیری کانکس حمل و نقل به عنوان بلوک های ساختمانی به نیروهای مسلح راه حل های کاملی می دهد که می توانند به صورت دلخواه طراحی شوند و به راحتی در صورت نیاز از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند.

طیف گسترده ای از تنظیمات این تغییرات کانتینر را می توان بر اساس هر نوع نیاز تاکتیکی ، طراحی و تحویل داد. این واقعیت که این تغییرات کانتینر را می توان به سرعت در هر شرایط آب و هوایی و در هر زمینی تنظیم کرد ، به همراه توانایی پیش ساخته ، انباشت ایمن ، حمل و نقل با کشتی ، کامیون ، قطار و حتی هلیکوپتر ، باعث می شود تا آنها برای ارتش آماده شوند.

 

کاربردهای نظامی برای موارد استفاده کانکس قابل حمل شامل موارد زیر است :

پادگانهای کانتینریزه

سالن های کانکس قابل حمل / آشپزخانه

سرویس بهداشتی / دوش

آموزش / کلاسهای درس

بیمارستانهای مدولار

امکانات رختشویی کانتینر شده

مسکن ژنراتور

تصفیه آب / تصفیه / ذخیره سازی

کانتینر قابل حمل / ارسال کانکس

آزمایشگاههای میدانی قابل حمل / کارگاههای آموزشی

مواد منفجره / انبار مهمات

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*