[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

نکات قابل توجه درباره کانکس سرویس بهداشتی

کانکس عایق بندی شده , کانکس قابل حمل , تولید و ساخت کانکس

ایستگاههای ضد عفونی یا واحدهای قابل حمل ضد عفونی کننده که توسط اسکان سپهر. ارائه شده است برای ناهموارترین و دورافتاده ترین پروژه های صنعتی طراحی شده است. این کانکس ها برای مقاومت در برابر فرسودگی در ساخت و سازهای صنعتی ساخته شده و برای ترمیم تنظیم شده اند. ایستگاه ضدعفونی با ساخت و سازهای سنگین و اتصال سریع به آب، فاضلاب و برق، قابل اعتمادترین کانکس قابل حمل در بازار است.

نکات قابل توجه درباره کانکس سرویس بهداشتی

ایستگاه ضد عفونی به راحتی از یک پروژه شغلی به پروژه شغلی دیگر قابل حمل است.
واحدهای زیادی از دوش های حمام استاندارد در صنعت خود استفاده کرده اند تا آلودگی ها را از بین ببرند اما آنچه که ایستگاه های آلوده سازی را از هم جدا می کند ساخت کیفیت آن از کانکس حمل و نقل فولادی است که آن را بسیار بادوام و قابل حمل از کاری به کار دیگر می سازد. واحدهای اجاره ای در اندازه های استاندارد هستند، اما واحدهای سفارشی “برای فروش” می توانند پیکربندی شوند تا همه نیازهایشان کاهش یابد.

با استفاده از سیستم های تصفیه هوا، این ایستگاه های ضد عفونی اسکان سپهر کاملاً عایق بندی شده، دارای تسویه هوا بوده و برای کنترل فرسودگی محل های صنعتی ساخته شده اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کانکس های حمام، با ما در تماس باشید.

تریلرهای سرویس بهداشتی کانتینر شده برای مشتریان در سراسر جهان تاکنون موفق ترین محصول ما در طی سالهای متمادی ، بوده است. ایستگاه بهداشتی ارائه شده توسط اسکان سپهر در اصل یک کانتینر حمل و نقل است که به سرویس بهداشتی، آب قابل شستشو با سرویس مجهز می باشد. این سرویس بهداشتی مدولار در ابعاد مختلف، و طرح های متفاوت، ساخته شده است.

مشخصات فنی در مورد کانکس سرویس بهداشتی و حمام

داخل خطوط، آب و فاضلاب از طریق مخازن زباله خارج میشود. اصلاحات کانکس حمل و نقل سفارشی که قرار است به تریلرهای سرویس بهداشتی قابل حمل تبدیل شوند، مانند اکثر سرویسهای بهداشتی کاملاً عایق بندی شده، و به راحتی از یک سایت کاری به سایت کاری دیگر قابل حمل هستند. سفارشی سازی این واحدها و انعطاف پذیری تیم طراحی / ساخت شرکت اسکان. تولید تقریباً ۲۵۰ دستگاه از این واحدها را طی ۱۰ سال گذشته انجام داده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ارائه شده توسط شرکت اسکان سپهر با ما تماس بگیرید.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن