[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

معرفی کانکس سرویس بهداشتی

خدمات ما | انواع کانکس | کانکس | کانکس سرویس بهداشتی مدرن | کانکس مقاوم

در این مقاله می خواهیم درباره معرفی کانکس سرویس بهداشتی صحبت کنیم.

شرکت اسکان سپهر یکی از موفق ترین سالها را از نظر ساخت انواع کانکس داشته است. با گذشت سالها ، شرکت اسکان تقریباً چیزی غیرقابل تصور از طراحی های کانکس حمل و نقل ایزو ساخته است ، اما امسال افزایش قابل توجهی در فروش دو محصول پیدا کرده است. از قدیمی ترین محصولات ما ، ماژول مقاوم در برابر انفجار و کانکس سرویس بهداشتی مدرن است.

ماژول مقاوم در برابر انفجار

در سال ۹۰ اسکان سپهر با همکاری شرکای چندین ساله خود، ماژول مقاوم در برابر انفجار ۱۲ ‘x 40’ را تولید کرد که دارای درجه انفجار ۳٫۰ ، ۵٫۰ و ۸٫۰ PSI بیش از حد باشد. ماژول های مقاوم در برابر انفجار Inc در حال ارائه پناهگاه های ماهواره ای هستند که به صورت مهندسی ، طراحی و ساخته شده اند تا در مقابل انفجارها در مقابل کارکنان، مشتریان خود را در پالایشگاه ها ، کارخانجات شیمیایی و سایر مناطق شیمیایی پتروشیمی  ساخته می شوند تا در مقابل انفجار شدید مقاومت کنند.

از این ماژولهای مقاوم در برابر انفجار، برای محافظت از کارگران در مکانهایی که خطر ذاتی انفجار زیاد می تواند وجود داشته باشد، استفاده میکنند. ضمن فراهم کردن مکانی امن و مطمئن برای کارگران، برای برگزاری جلسات ، خوردن ناهار ، استراحت و ذخیره ابزارها نیز میتوان از آنها استفاده کرد.

معرفی کانکس سرویس بهداشتی مدرن

اسکان سپهر به تازگی ساخت و ساز سرویس بهداشتی مدرن را در حوزه کاری خود قرار داده است. از ویژگی های این کانکس می توان به کنترل تهویه نام برد، بدون بررسی جزئیات، این سرویس بهداشتی سفارشی ظرف ۳ هفته آماده و تحویل میباشد. تغییرات معمولی کانکس حمل و نقل ISO  می تواند ۵-۶ هفته طول بکشد ، اما با توجه به سفارشی بودن این محصول و فورس ماژور بودن آن ، در طی ۳ هفته انجام شد.

 اسکان سپهر از بدو تأسیس تاکنون با جدیت در مهندسی ، طراحی و ساخت کانکس حمل و نقل ISO برای شرکتهای بسیار بزرگ کار کرده است. همکاری در بین شرکت ها برای مقابله با نیازهای خاص مشتریان ، محصولات گسترده ای را ایجاد کرده است تا بتواند به مشتریان این اجازه را بدهد که انتخابی دقیق و مطابق با نیاز خود داشته باشند. همه چیز از کانکس ذخیره سازی سفارشی گرفته تا دفاتر سطح زمین ، سرویس های بهداشتی با کانتینر ، واحدهای آموزش جوشکاری ، ماژول های مقاوم در برابر انفجار و حتی نماهای پیچیده حمام زدایی.

این سرویس بهداشتی ، کانتینری کنترل شده با آب و هوا توسط اسکان سپهر ساخته شده است. اتاق آقایان دارای شش غرفه توالت ،  و دو سینک است. اتاق زنان دارای دو غرفه توالت و سینک است. این آمار جمعیتی می تواند کاملا سفارشی  برای کارگران در سایت ساخته شود و همچنین تعداد توالت و سینک ظرفشویی در هر یک از دستشویی های فردی مشخص میشود.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن