[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

چگونگی طراحی کانکس

کانکس اسکان سپهر

حتما شما هم به چگونگی طراحی کانکس فکر کرده اید که برای طراحی یک کانکس چه مواردی باید رعایت شود؟!

ما در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم، تغییرات کانکس حمل و نقل حاصل مهندسی، طراحی  کانکس حمل و نقل ISO است. طراحی ممکن است جوشکاری ، نجاری ، برق ، لوله کشی ، نقاشی و سایر موارد داخلی و خارجی را شامل شود. کانکس های حمل و نقل به دلیل اینکه چقدر می توانند در هنگام ساخت و ساز در محل کار صرفه جویی کنند ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. با ساختن این واحدهای مدولار در خارج از سایت با استفاده از همان مواد و طرح های مختلف (در حالی که کدها و استانداردهای مختلفی را رعایت می کنید) می توانید در مقایسه با ساخت و سازهای سنتی “چوب ساخته ” ، زمان قابل توجهی را در زمان صرفه جویی کنید.

طراحی کانکس شامل چه مواردی میشود

در هنگام ساخت و ساز، طراحی کانکس حمل و نقل شامل واحدهای جداگانه یا واحدهای مختلفی میشود که به یکدیگر متصل هستند ، و حتی می توان با آنها پروژه های بزرگتر را ساخت.

طراحی کانکس حمل و نقل نه تنها سریع تر از ساخت و سازهای سنتی است، بلکه بسیار قوی تر نیز هست. هر ماژول ایجاد شده از کانکس حمل و نقل به گونه ای طراحی شده است که به طور مستقل در برابر محیط ، حمل و نقل به سایت و بلند کردن واحد از کامیون، در موقعیت خود مقاومت میکند. پس از تحویل واحدها به محل مورد نظر خود ، میتوانید آنها را به راحتی تنظیم و از آن بهره برداری کنید. با وجود بیشتر واحدها ، تمام آنچه لازم است یک مکان سطح برای تنظیم کانکس حمل و نقل و اتصال الکتریکی است و واحد آماده استفاده برای اهداف مورد نظر شما است.

 

چگونگی طراحی کانکس و تفاوت آن با واحدهای سنتی

چرا تعداد زیادی از افراد به جای واحدهای سنتی ساخته شده، با کانکس های حمل و نقل موافق تر هستند؟ با ایجاد یک سایت خارج از خانه ، بسیاری از خطرات مرتبط با ساخت و ساز می تواند از بین برود و از سطح بالاتری از مدیریت کیفیت برخوردار شود. موادی که به محل تحویل داده می شوند به طور ایمن در یک انبار ذخیره می شوند تا از آسیب دیدن عناصر آن جلوگیری شود و کارگران به طور معمول در یک محیط بسیار کنترل شده تر – خارج از آب و هوای بد محیط – کار می کنند.

در اسکان سپهر. ما از یک تیم مهندسی و طراحی داخلی استفاده می کنیم که از نزدیک با مدیران پروژه همکاری می کنند تا تضمین کنند که تمام محصولات اسکان سپهر بالاترین سطح تخصص و همچنین توجه بیشتر به جزئیات را منعکس می کنند.

شرکت اسکان سپهر همچنین یک برنامه کنترل کیفیت قوی برای بررسی متقابل توابع طراحی مهندسی ایجاد کرده است. برای اطمینان بیشتر از اینکه طرح های ما نیاز مشتری را برآورده می کند، چندین بررسی با صاحب پروژه و کارمندان در هر واحد قبل از انتشار انجام می شود. علاوه بر این، می توانیم نقاشی های مهندسی شده با PE را به افراد ارائه دهیم.

هر کجا که هستید و هر چه که نیازهای شما باشد، اسکان سپهر می تواند به شما راه حل ارائه دهد. با تلاش مشترک بین طراحان، مهندسان، سازندگان و حتی شما می توانید تقریباً هر چیزی را که از یک کانکس حمل و نقل در تصورتان هست را ایجاد کنید.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن