انواع کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی یکی از محصولات اسکان سپهر می باشد که خود دارای انواع مختلفی بوده ، در ادامه این مطلب به برسی آنها خواهیم پرداخته و ویژگی های هرکدام را تشریح خواهیم نمود تا خریداران با مطالعه این مطلب به راحتی محصول مورد نیاز خود را انتخاب نمایند.

انواع کانکس سرویس بهداشتی

این سازه ها در واقع دارای دو نوع اصلی راهرو دار و بدون راهرو می باشند که برای استفاده به عنوان حمام و توالت سیار از آنها استفاده می شود.محل کاربرد کانکس توات سیار بصورت جداگانه شرح داده شده است اما استفاده اصلی این نوع سازه به عنوان سرویس بهداشتی خدمات رسانی در مناطق زلزله زده و گاها کارگاه های عمرانی و راه سازی و کناره ساحل می باشد.

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی راهرودار

این نوع سازه تشکیل شده از دوبخش اصلی که یکی راهرو ورودی بوده که بعد از ورود به درون کانکس با این قسمت مواجه شده و در آن روشویی ، آینه و مایع دستشویی و جود دارد و درب سرویس ها نیز به این بخش باز می شود.این نوع کانکس راهرو دار می تواند دارای تعداد سرویس هایی مختلفی از یک چشمه تا دوازده چشمه سرویس باشد و یا تعدادی از آنها توالت و تعدادی حمام و یا توسط یک پارتیشن جداککنده تفکیک شده و با درب های جدا از هم بصورت زنانه و مردانه مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت اسکان سپهر میتواند کانکس سرویس بهداشتی های زیر را در دسترس شما قرار دهد :

  • کانکس پیش ساخته ثابت
  • کانکس های قابل جابجایی
  • کانکس پلی استر قابل جابجایی سرویس بهداشتی و دوش از کابین پانلی
  • کانکس تک جداره با قیمت مناسب
  • کانکس توالت پلی اتیلن دارای مخازن آب و فاضلاب

در ویدیو زیر نمونه کاری سرویس بهداشتی تک چشمه گذاشته شده

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای استفاده های شخصی تر تولید میشود و معمولا برای خانه های در حال ساخت یا از این قبیل در نظر گرفته میشود و در خود کانکس دارای وسایلی از پیش تائین شده وجود دارد . آینه در سمت چپ کانکس و سینک ظرف شویی و جامسواکی و … در زیر آینه تعبیه شده است.

 

کانکس سرویس بهداشتی

عایق کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

در این نوع حتما باید هیچ جای نفوذی برای عبور باد و سرما نداشته باشد زیرا در این نوع کانکس ها معمولا حمام هم تعبیه میشود و اگر عایق بندی شده نباشد عملا به هیچ  دردی نمیخورد پس حتما قبل از خرید این گونه کانکس به عایق بندی بودن آن ها توجه کنید. انواع کانکس در اسکان سپهر موجود است .

در ویدیو زیر نمونه کاری از سرویس بهداشتی دو چشمه زنانه ، مردانه گذاشته شده

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*