[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

تغییر کانکس حمل و نقل چقدر هزینه دارد

کانکس سرویس بهداشتی

اگر می خواهید بدانید که تغییر کانکس حمل و نقل چقدر هزینه دارد، مهم است که ابتدا این موضوع را بدانید و همچنین  موارد زیادی را در نظر بگیرید. طیف گسترده ای از عوامل مهم مورد توجه می باشد و تعیین اغلب آنها  دشوار است. مگر اینکه با یک شرکت ثبت شده و واجد شرایط که سالها در تجارت تغییر کانکس حمل و نقل فعالیت داشته است، کار کنید، زیرا که تشخیص دقیق هزینه دشوار خواهد بود.

برای تعیین قیمت تغییر کانکس حمل و نقل، باید با تیمی از مهندسان و کارشناسان طراحی تماس بگیرید. در اینجا در شرکت اسکان سپهر  آن تیم را در اختیار شما قرار می دهد.

مانند زمانی که قصد خرید خودرو  دارید، یک جستجوی سریع در وب شما را به سمت تعدادی از شرکتهایی که در حال فروش محصولات جدید هستند، سوق می دهد. کانکس حمل و نقل طیف گسترده ای از قیمت ها را دارد اما خریدن کانکس حمل و نقل به خودی خود تنها بخشی از کار شماست. قیمت های ذکر شده در این سایت ها اغلب شامل مهندسی، طراحی، آمادگی سایت یا هر نوع تغییر دیگر که می خواهید انجام دهید، نیست.

هنگامی که صحبت از اصلاح واقعی یک کانکس حمل و نقل می شود، سؤالهای کلیدی که باید در نظر بگیرید می تواند به این موارد محدود نشود:

سوالات متداول درباره تغییر کانکس حمل و نقل

آیا محصول نیاز به مهندسی دارد؟ کدهای ساخت را دیده اید ؟

در مورد عایق ، روشنایی ، الزامات برقی ، درها ، پنجره ها ، کفپوش ها ، تصفیه های دیواری، رنگ نمای خارجی، روکش ها یا نما چه می توان گفت؟

همه این موارد در هزینه اصلاح یک کانتینر حمل و نقل تأثیر می گذارد و هر کالایی در هنگام بررسی هزینه ، مجموعه سؤالات خاص خود را دارد. به عنوان مثال ، شما به درها احتیاج دارید ، اما چه نوع درهایی وجود دارند؟ چوب؟ فولاد؟ پنجره چطور؟

هنگامی که درست بررسی کنید، قیمت گذاری یک بسته بندی حمل و نقل بستگی به متغیرهای زیادی دارد. دقیقاً آنچه مشتری می خواهد و اینکه کانکس به کجا می رود ، عوامل اصلی این در نظر گرفتن است.

استانداردها در فولاد و جوش

کلیه تغییرات در فولاد و جوش مطابق با استانداردهای انجمن جوشکاری و انجمن آزمایش است. واحدها به صورت استاندارد با جیب های لیفتراک دیواری کنار / انتهای و بلوک های گوشه بالابر بالا / پایین برای بارگذاری آسان در سایت آمده اند. کلیه واحدها دارای دو (۲) درب بار دیواری انتهایی برای بارگیری و تخلیه مواد هستند.

اسکان سپهر با همکاری تیم داخلی خانه ما از پیش نویسان، مهندسان و متخصصان کانکس حمل و نقل با کیفیت، موفق ترین فروشگاه یک مرحله ای برای طراحی ، تحویل و ساخت کانکس است.

برای مشتریانی که نیاز به ذخیره سازی مواد شیمیایی خطرناک دارند، طراحی کانکس حمل و نقل ما راه حل مناسبی است. هنگامی که مواد شیمیایی یا محصولاتی که مشتریان ما باید آنها را ذخیره کنند نسبت به دما حساس هستند، می توانیم واحدهای کنترل شده از آب و هوا را با کفپوش های رنده شده مقاوم در برابر ریختن، مهار آتش و سیستم های تهویه فراهم کنیم.

کانکس حمل و نقل شرکت اسکان سپهر دارای مزایای فوق العاده ای نسبت به سازه های ثابت ساخته شده از چوب است. واحدهای مدولار ما با سهولت از یک مکان به مکان دیگر منتقل میشوند و در بیشتر موارد برای نصب به مجوز ساختمان احتیاج ندارند.

در شرکت اسکان سپهر ما این تخصص را داریم که رویاهای کانکس حمل و نقل شما را به راه حل های قابل حمل واقعی تبدیل کنیم. ما هر استعلام مشتری را جدی می گیریم و تمام تلاش خود را می کنیم تا روند طراحی ، مهندسی ، ساخت و تحویل هرچه ساده تر انجام شود.

در  اسکان سپهر، ما در تلاش هستیم تا تغییرات کانتینر مورد نیاز خود را به مشتریان خود ارائه دهیم. برای دستیابی به این هدف غالباً بلند، ما هر نوع تغییر کانکس حمل و نقل را برای پاسخگویی به درخواست های خاص مشتریان طراحی و مهندسی می کنیم.

تیم داخلی مهندسین متخصص ، پیش نویس CAD و کارمندان تولیدی می توانند تقریباً هرگونه تغییر  کانکس حمل و نقل را تصور کنند. از چیزی به سادگی نقاشی یا اضافه کردن آرم شرکت ، تا یک راه حل کامل تغییر یافته کانکس حمل و نقل ، ما در خصوص خواسته های مشتری خود کار می کنیم تا هرگونه راه حل قابل حمل را برای تحقق الزامات پروژه او ایجاد کنیم.

در اسکان سپهر  تغییر کانکس حمل و نقل را شامل این موارد و … می داند ، شامل پنجره ها ، درها ، لوله کشی و سیستم های برقی شوند. تیم ما می تواند یک ساختار نوکی ساخته شده از لباس متناسب با نیازهای شغلی شما ارائه دهد. بر خلاف یک ساختار دائمی ، ساخته شده از نظر تاریخی ، چوب و ظرافت، یک کانکس حمل و نقل از شرکت اسکان مزیت دیگری دارد که قابل حمل از یک محل کار به محل دیگر است و ممکن است در طول زندگی در مکان های مختلفی استفاده شود.

در شرکت کانکس اسکان سپهر مهندسین و تکنسین های ما می توانند کانکس حمل و نقل را برای تقریباً هر نوع استفاده در هر محیط موجود در کره زمین تغییر دهند. اگر به فضای اداری اضافی، دستشویی یا دوش در محل ، یا ایستگاه های کار نیاز دارید ، تیم اسکان این کا را برای شما انجام می دهد و می تواند کمک کند.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن