[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

درباره کانکس حمل و نقل سفارشی

کانکس حمل و نقل استاندارد , کانکس معمولی , کانکس , طراحی کانکس سفارشی

اسکان سپهر طراحی و ساخت یک کانکس حمل و نقل سفارشی را ارائه می دهد که فوق العاده مهندسی شده است تا نیازهای خاص شما را برآورده سازد. به دلیل اینکه کانکس فولادی که یک کانتینر حمل و نقل ISO است نمی تواند همه نیازهای شما را برآورده سازد ، ما با ساخت و ساز کامل و ارائه کانکس سفارشی این مشکلات را برطرف کرده ایم.

کانکس حمل و نقل سفارشی برای مقاومت در برابر شرایط سخت سفر در اقیانوس ساخته شده است و برای هر محیطی روی کره زمین مناسب هستند. شرکت اسکان می تواند کانکس حمل و نقل استاندارد را در اختیار بگذارد و آن را تقریباً در هر چیز قابل تصوری تغییر دهد.

در حالیکه کانکس حمل و نقل معمولی دارای درهایی است که از یک طرف باز می شوند ما در چندین نقطه درب ورودی می گذاریم تا در زمان تغییرات کانکس محدود نشویم. سه ضلع دیگر کانتینر و حتی قسمت بالای جعبه از فولاد موجدار است که می تواند برای رفع نیازهای خاص شما انجام شود. به منظور ایجاد یکپارچگی ساختاری اضافی، برای ساختمان مدولار تعبیه می کنیم.

هنگام طراحی و مهندسی اصلاحات کانکس حمل و نقل ما، با توجه به استفاده نهایی محصول، دقت زیادی می کنیم.

طراحی های ما مطابق با بالاترین استانداردها انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که  کانکس شما سالها قابلیت استفاده را دارد.

ما کانکس های ساده و پیچیده  را ارائه می دهیم. با نصب درهای منزل یا دربهای رول می توانیم راحت تر به محتویات داخل یک کانکس دسترسی پیدا کنیم. طراحی های پیچیده تر یا گسترده تر می توانند کانکس را با هر تعداد ساخت و ساز تجاری یا صنعتی پر مصرف تبدیل شوند.

هنگامی که با اسکان سپهر کار می کنید، تغییرات کانکس حمل و نقل سفارشی و تحویل آن، به سرعت و با طراحی منحصر به فرد انجام میگیرد. به همین دلیل، آماده سازی بسیار کمی در محل مورد نیاز است. به سادگی در جای خود بنشینید و فقط سفارش دهید کانکس شما براحتی قابل بروز رسانی می باشد.

همچنین شرکت اسکان سپهر با تحویل کانکس های پیش ساخته و طراحی شده، روند ساخت و ساز را قبل از تحویل تسریع بخشیده و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجهی می شود.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن