[induzy_vc_testimonial excerpt_length=”35″ text_align=”center” slide_opt=”on” slide_item=”1″ slide_item_tab=”1″ slide_item_autoplay=”on” slide_item_loop=”on” testimonial_layout=”1″ testimonial_items=”{“Enabled“:{“excerpt“:“Excerpt“,“thumb“:“Image“,“info“:“Client Info“},“disabled“:{“more“:“Read More“,“name“:“Name“,“designation“:“Designation“,“rate“:“Star Rating“}}”]

چند نکته مهم درباره کانتینر ISO

کانکس , کانتینر iso , کانتینر حمل و نقل , ساخت کانکس

تغییر یک کانتینر حمل و نقل به نوبه خود می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما نسبت به ساخت سنتی ساخته شده از چوب شود. هنگامی که یک کانتینر حمل و نقل استاندارد ISO بعنوان کانکس امنیتی ، واحدهای ذخیره سازی مواد شیمیایی و آزمایشگاه های قابل حمل استفاده می شود ، می تواند در برابر آب و هوای مختلف در طیف گسترده ای از محیط ها مقاومت کند. فولاد کورتن مورد استفاده در ساخت کانتینر حمل و نقل ISO از استیل معمولی، زنگ و زنگ نزن، مقاوم در برابر قالب است و به همین دلیل بلوک ساختمان عالی است. کانکس حمل و نقل مقرون به صرفه و متنوع است ، می تواند به شما در کاهش رد کربن کمک کند ، و می توان به راحتی از آن استفاده شود.

چند نکته مهم درباره کانتینر ISO

برخی از مواردی که شما قبل از شروع ساخت مورد نیاز خود آن را تغییر میدهید، شامل کانکس حمل و نقل، جاروبرقی، چکش، میخ / پیچ، طیف گسترده ای از ابزارهای قدرت، و هر تعداد درب، پنجره، عایق کاری و لوازم جانبی است، که مورد نیاز برای ساخت شما است.

کارهای اولیه مهم، نکاتی در مورد کانتینر ISO

شما باید یک برنامه داشته باشید. به حداکثر رساندن تلاش های مهندسی و طراحی مقدماتی نه تنها به شما در ترسیم ایده های خود کمک می کند بلکه به شما اطمینان می دهد که فکر کنید قبل از شروع و ساخت ، چه کارهایی را باید انجام بدهید. وقتی برنامه های خود را تمام کردید ، باید یک کانتینر حمل و نقل جدید یا استفاده شده را پیدا کرده و خریداری کنید ، ترتیب تحویل را تهیه کرده و تمام مصالح ساختمانی لازم را جمع آوری کنید. در این مرحله ممکن است لازم باشد که شما یک ماشین آلات سنگین را برای انتقال کانتینر به محل خود داشته باشید.

اکنون که کانتینر خود را گرفتید، زمان شروع ساخت آن است.

  • بسته به نتیجه و هدف مورد نظر از تغییر کانتینر شما ممکن است لازم باشد بخش هایی از دیوارها ، سقف و / یا کف کانکس را با استفاده از ابزار یا تجهیزات جوشکاری حذف یا قطع کنید.
  • پس از ایجاد برش های لازم، زمان آن رسیده است که برای نصب درها و پنجره ها، دیوارها در داخل، کانکس را با گلدان های چوبی یا آلومینیومی، جوش دهید. همه درپوش های برق ، سوئیچ ها و سیم کشی و هرگونه لوله کشی مورد نیاز را انجام دهید. در صورت لزوم از یک برقکار یا لوله کش استفاده کنید. تمام دیوارها را با فایبرگلاس ، پشم معدنی یا عایق پوشیده کنید.
  • دیواره خشک و یا دیگر عملیات دیوارپوش را با پیچ ها به گل میخ ها وصل کنید. دیوارهای داخلی، سقف و کفپوش های داخلی را مطابق دلخواه نصب کنید.
  • با ایجاد یک دریچه مانند یک پنجره ، یا وسایل روشنایی لمسی، شکل خاصی به کانکس خود بدهید…

برای اطلاعات بیشتر در مورد اسکان سپهر . و کلیه تغییرات در کانکس حمل و نقل ISO ، در صورت تمایل می توانید با ما تماس بگیرید .

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    میتونم کمکتون کنم؟همین الان با من صحبت کن